Gry video

Zobacz nową ofertą PS Plus na październik i listopad!

Potrzebujesz ok. 4 min. aby przeczytać ten wpis
Zobacz nową ofertą PS Plus na październik i listopad!

Chcesz poznać ofertę PS Plus na październik i listopad? Sprawdź, co takiego oferuje Sony na długie, jesienne wieczory i zanurz się w darmowych grach oferowanych na konsole PS. 

Ciesz się przyjemną rozgrywką bez żadnych ukrytych kosztów. Po prostu pobierz dostępne gry i uprzyjemnij sobie chłodne dni gorącymi tytułami.

Oferta na październik rozgrzewa

Dostępne gry z PS Plus na październik to niezwykle gorące tytuły, które może pobrać już każdy abonent. W podstawowej wersji dostaje się dostęp do trzech gier, które można uzyskać w pełni za darmo. W październikowej ofercie PS Plus są takie tytuły, jak:

  • Hot Wheels Unleashed – świetna wyścigówka sygnowana nazwą znanej i lubianej marki. Dzięki tej grze możesz zebrać znajomych, z którymi spędzisz miło czas przy szybkich i widowiskowych wyścigach. Gra umożliwia rozgrywkę online bądź w trybie podzielonego ekranu. Wyścigi zapierają dech w piersiach, tym bardziej, gdy staje się twarzą w twarz (maskę w maskę) z 11 rywalami w wyścigówkach od Hot Wheels. W tej grze możesz nie tylko popisać się swoimi umiejętnościami jazdy, lecz także niezwykłą kreatywnością. Wystarczy, że wejdziesz w tryb budowy i stworzysz własne, wyjątkowe trasy, które następnie możesz udostępnić wszystkim wokół. Gra jest dostępna na PS5 z patchem poprawiającym jakość i płynność.
  • Injustice 2 – bijatyka 2,5D, która umożliwia toczenie walk postaciami z uniwersum DC Comics. Można toczyć w niej potyczki z AI lub innymi graczami, czy to na podzielonym ekranie, czy w wersji online. Nie zabrakło również trybu fabularnego, w którym trzeba pomóc Batmanowi odbudować społeczeństwo. Jest to bezpośrednia kontynuacja fabuły z pierwszej części, czyli z gry Injustice: Gods Among Us. Zapoznając się z misjami dostępnymi w singlowej wersji gry można poznać wiele technik i sztuczek, których później można używać w walkach z innymi graczami.
  • Superhot – ostatnią grą z październikowego zestawienia jest ciekawa, minimalistyczna strzelanka wydana przez polskie studio. W tej grze bardzo ważne są ruchy postaci, ponieważ to one aktywują poruszający się wokół czas. Nowoczesny model rozgrywki, interesujące podejście do świata i minimalistyczna grafika to coś, co zachwyci niejednego gracza. W produkcję tę warto zagrać, aby doświadczyć czegoś nowego i niezwykle ciekawego.

Oferta na listopad z myślą o użytkownikach VR

Przygotowana na przedostatni miesiąc roku oferta nie zapomina również o użytkownikach gogli VR. Sony na listopad udostępnia aż 6 darmowych gier, z czego 3 to produkcje stworzone pod gogle do wirtualnej rzeczywistości. Do tytułów na listopad należą takie gry jak: Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning, czyli niewielka gra RPG, a dokładniej odświeżenie produkcji z 2012 roku, którą niezwykle ciepło wspominają gracze. Druga propozycja to Knockout City – sieciowa produkcja akcji, która łączy w sobie elementy gry sportowej i strzelanki. To niezwykle dobry kandydat na rozgrzewające jesienne wieczory.

First Class Trouble to natomiast produkcja multiplayer, w której wspólnie można wykonywać proste zadania ze znajomymi. W tle czai się jednak zdrajca, który może sabotować całą zabawę. Ostatnia opcja to The Walking Dead: Saints & Sinners, The Persistence i Until You Fall, czyli aż 3 gry, które zostały przygotowane z myślą o graczach wirtualnej rzeczywistości. To bardzo różnorodne tytuły, w których każdy znajdzie coś idealnego dla siebie.

Zdj. główne: Kerde Severin/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*